Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Orła Białego
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kiczycach
W naszej szkole nikt nie jest anonimowy!

Zabawy na śniegu

Kucharzenie

Trochę egzotyki - spotkanie z kameleonem;

W klasie i na placu zabaw:

Bank z lokatą na wysoki %

Wycieczka zorganizowana ze środków na realizację programu "Bank z lokatą na wysoki %" w dniu 17 czerwca 2009. Wizyta w Parku Dinozaurów była nagrodą dla dzieci, które były najbardziej zaangażowane w realizację projektu, czyli dla"najlepszych pracowników Banku".

Maj miesiącem Humanistek

Natalia Szulc i Patrycja Czyż stworzyły oddział humanistek. Ich zadaniem było zainteresować kolegów i koleżanki naszym językiem. W związku z tym dziewczyny przeprowadziły szereg warsztatów gry Scrabble, które cieszyły się dużym powodzeniem. Ponadto w klasach młodszych został przeprowadzony konkurs pięknego czytania oraz przeprowadzono w każdej klasie ranking najciekawszych książek.

W ramach"podwyższenia kwalifikacji zawodowych"  zostały przeprowadzone warsztaty "Pismo i druk".

Kwiecień miesiącem Artystów
W tym miesiącu grupa Artystek (Natalia Jankowska, Klaudia Czyż, Natalia Szulc i Patrycja Czyż) przeprowadziły warsztaty dla młodszych koleżanek i kolegów. Na swoich zajęciach dziewczyny zaprezentowały metodę decoupage oraz malowanie farbami Window Color. Nagrodą dla zaangażowanych Artystek były zorganizowane 5 maja warsztaty ceramiczne.

Marzec - miesiąc EKOLOGÓW

"Dbajmy o naszą Ziemię" pod takim hasłem w dniu 23 .03 odbyły się zajęcia w naszej dla dzieci klas młodszych oraz dla przedszkolaków. Uczniowie klasy III wcielili się w kosmitów, którzy chcieli przerobić zaśmieconą Ziemię na swoją planetę. Na szczęście dzieci szybko posprzątały planetę, zadbały o kwiaty, drzewa i ptaki.Oprócz porządkowania  Ziemi, dzieci mogły się sprawdzić z wiedzy na temat ekologii. Było dużo konkursów i  zagadek. Na koniec wszyscy odśpiewali piosenkę "Śmieciu precz" i zatańczyli z zielonymi balonikami.  Zajęcia przygotowały : I. Hłąd i A. Palarczyk. Ponadto w tym dniu był zorganizowany w szkole konkurs z wiedzy ekologicznej w dwóch grupach wiekowych: klasy I -III i IV - VI. Konkurs przygotowała pani M. Szołtys.

Wyjazd na lodowisko (jako podsumowanie miesiąca sportowców - Cieszyn , 26 luty).
Warsztaty fotograficzne prowadził Wojciech Wandzel, dzieci poznały podstawy fotografii, uczyły się robić dobre zdjęcia. Zdjęcia przedstawiają uczestników zajęć, którzy wzajemnmie sobie pozowali oraz zajęcia z piłki nożnej i  hokeja halowego (zaj. prowadził Jan Jankowski z kolegami :K.Gawlas i S. Pala. Uczyli dzieci podstaw gry w piłkę nożną i hokeja halowego.

Wspierane przez Hosting o12.pl